Filter by price
Filter by Brand
AKAIAKAI 2
BekoBeko 15
bissellbissell 5
black-deckerblack-decker 8
boschbosch 68
BraunBraun 11
DeLonghiDeLonghi 3
FreshFresh 63
HaierHaier 2
idoido 1
ihomeihome 2
KenwoodKenwood 6
koldairkoldair 4
lglg 59
MientaMienta 8
MoulinexMoulinex 1
okkaokka 4
PanasonicPanasonic 6
PhilipsPhilips 7
SamsungSamsung 14
SharpSharp 13
SmartSmart 2
SoniferSonifer 10
TefalTefal 2
TornadoTornado 30
ToshibaToshiba 2
VgrVgr 6
w-alaskaw-alaska 2
white-pointwhite-point 1
ZanussiZanussi 11
Top Rated
-
Toshiba TW-BJ90S2E(SK) Front Load Washing Machine , 8 kg , Silver
Rated 5.00 out of 519.799,00 EGPOriginal price was: 19.799,00 EGP.17.499,00 EGPCurrent price is: 17.499,00 EGP. -
Sokany 7x1 electric waffle sandwich maker with 7 multi use mold
5.499,00 EGPOriginal price was: 5.499,00 EGP.3.999,00 EGPCurrent price is: 3.999,00 EGP. -
Miral Royal 12-Piece Set by Fathy Mahmoud - Code 7
1.099,00 EGPOriginal price was: 1.099,00 EGP.799,00 EGPCurrent price is: 799,00 EGP.
Showing 109–120 of 395 results
De’Longhi kg79 coffee grinde
Product information
Technical Details
| Brand | De’Longhi |
|---|---|
| Model Number | KG79 |
| Color | Black |
| Product Dimensions | 16 x 13 x 26 cm; 1.5 kg |
| Capacity | 12 Cups |
| Power / Wattage | 110 watts |
| Voltage | 240 Volts |
| Material | Plastic |
| Auto Shutoff | Yes |
| Item Weight | 1.5 Kilograms |
Elba Built-in Automatic Espresso Machine Black EL45CCM
Elegant Digital – Fresh 200 Liter Horizontal Deep Freezer, FDF – 270
Extra Black – Fresh 200 Liter Horizontal Deep Freezer, FDF – 270
Freezer (Upright, 168 L) RFNM200E20B:
Fresh 107L Horizontal Deep Freezer, FDF-130
Fresh Al Shabah Water Dispenser, 3 Spigots, Cold-Hot-Normal, Black, FW-16VCB
Product information
Technical Details
| Brand | Fresh |
|---|---|
| Model Number | FW-16VCB |
| Color | black |
| Product Dimensions | 32 x 36 x 100.4 cm; 14 kg |
| Capacity | 20 Liters |
| Material | Plastic |
| Special Features | Country of Origin: Egypt – 2 Years Warranty – Fresh’s Hotline for Support: 19059 |
| Item Weight | 14 Kilograms |
Fresh Built-in Gas Hob 90 cm Full Glass Safety S2
Product information
Technical Details
| Brand Name | Fresh |
|---|---|
| Model Info | 17512 |
| Product Dimensions | 48 x 77 x 25 cm; 7 kg |
| Installation Type | Built-In |
| Part Number | 17512 |
| Heating Elements | 5 |
| Item Weight | 7 Kilograms |