Filter by price
Filter by Brand
AKAIAKAI 2
BekoBeko 15
bissellbissell 5
black-deckerblack-decker 8
boschbosch 68
BraunBraun 11
DeLonghiDeLonghi 3
FreshFresh 63
HaierHaier 2
idoido 1
ihomeihome 2
KenwoodKenwood 6
koldairkoldair 4
lglg 59
MientaMienta 8
MoulinexMoulinex 1
okkaokka 4
PanasonicPanasonic 6
PhilipsPhilips 7
SamsungSamsung 14
SharpSharp 13
SmartSmart 2
SoniferSonifer 10
TefalTefal 2
TornadoTornado 30
ToshibaToshiba 2
VgrVgr 6
w-alaskaw-alaska 2
white-pointwhite-point 1
ZanussiZanussi 11
Top Rated
-
Toshiba TW-BJ90S2E(SK) Front Load Washing Machine , 8 kg , Silver
Rated 5.00 out of 519.799,00 EGPOriginal price was: 19.799,00 EGP.17.499,00 EGPCurrent price is: 17.499,00 EGP. -
Sokany 7x1 electric waffle sandwich maker with 7 multi use mold
5.499,00 EGPOriginal price was: 5.499,00 EGP.3.999,00 EGPCurrent price is: 3.999,00 EGP. -
Miral Royal 12-Piece Set by Fathy Mahmoud - Code 7
1.099,00 EGPOriginal price was: 1.099,00 EGP.799,00 EGPCurrent price is: 799,00 EGP.
Showing 169–180 of 395 results
Fresh Vacuum Cleaner Fantom 1700 Watt with Bag
Fresh Water Cooler with Black Refrigerator 3 FW-16BRB
Product information
Technical Details
| Brand | Fresh |
|---|---|
| Color | black |
| Product Dimensions | 36.83 x 33.02 x 106.68 cm; 10 kg |
| Capacity | 5.6 Liters |
| Material | Stainless Steel |
| Item Weight | 10 Kilograms |
FRESH WATER DISPENSER 3 SPIGOTS WITH CABIN GREY FW-16VCDH-with Cup Holder
Product information
Technical Details
| Manufacturer | Fresh |
|---|---|
| Part number | FW16VCDH |
| Item Weight | 17 Kilograms |
| Product Dimensions | 29 x 31 x 95 cm; 17 kg |
| Item model number | FW16VCDH |
| Color | Dark Grey |
| Power source type | Corded Electric |
| Installation Method | Self Adhesive |
| Special Features | Country of Origin: Egypt – 2 Years Warranty – Fresh’s Hotline for Support: 19059 |
| Batteries Required? | No |
Fresh Water Dispenser 3 Taps Black*Gold Cabin/FW-16VCBG
Product information
Technical Details
| Manufacturer | Fresh |
|---|---|
| Part number | FW-16VCBG |
| Item Weight | 15 Kilograms |
| Product Dimensions | 31 x 36 x 98 cm; 15 kg |
| Item model number | FW-16VCBG |
| Color | Black |
| Style | Modern” or “Contemporary |
| Material | Plastic |
| Power source type | Corded Electric |
| Installation Method | Freestanding |
| Batteries Required? | No |
Haier 8 KG Front Loading Washing Machine, 525 mm Super Drum, BLDC Inverter Motor, Laser Welding, Steam, Silver, HW80-BP14929AS6
Product information
Technical Details
| Manufacturer | Haier |
|---|---|
| Part number | HW80-BP14929 |
| Item Weight | 54 Kilograms |
| Product Dimensions | 42 x 60 x 85 cm; 54 kg |
| Item model number | HW80-BP14929 |
| Color | White |
| Finish | Silver |
| Material | Stainless Steel |
| Voltage | 230 Volts |
| Installation Method | Freestanding |
| Item Package Quantity | 1 |
| Noise Level | 70 Decibels |
| Special Features | Inverter |
| Included components | Drain Hose |
| Batteries Required? | No |
Haier Inverter Front Load Washing Machine , 13 Liter , Cyan – HWD130-BD14LCU1
| Warranty | No warranty |
| Product Type | Inverter Front Load Washing Machine |
| Inverter Motor | Yes |
| Number of Programs | Multi Programs |
| RPM | 1400 |