Filter by price
Filter by Brand
AKAIAKAI 2
BekoBeko 15
bissellbissell 5
black-deckerblack-decker 8
boschbosch 68
BraunBraun 11
DeLonghiDeLonghi 3
FreshFresh 63
HaierHaier 2
idoido 1
ihomeihome 2
KenwoodKenwood 6
koldairkoldair 4
lglg 59
MientaMienta 8
MoulinexMoulinex 1
okkaokka 4
PanasonicPanasonic 6
PhilipsPhilips 7
SamsungSamsung 14
SharpSharp 13
SmartSmart 2
SoniferSonifer 10
TefalTefal 2
TornadoTornado 30
ToshibaToshiba 2
VgrVgr 6
w-alaskaw-alaska 2
white-pointwhite-point 1
ZanussiZanussi 11
Top Rated
-
Toshiba TW-BJ90S2E(SK) Front Load Washing Machine , 8 kg , Silver
Rated 5.00 out of 519.799,00 EGPOriginal price was: 19.799,00 EGP.17.499,00 EGPCurrent price is: 17.499,00 EGP. -
Sokany 7x1 electric waffle sandwich maker with 7 multi use mold
5.499,00 EGPOriginal price was: 5.499,00 EGP.3.999,00 EGPCurrent price is: 3.999,00 EGP. -
Miral Royal 12-Piece Set by Fathy Mahmoud - Code 7
1.099,00 EGPOriginal price was: 1.099,00 EGP.799,00 EGPCurrent price is: 799,00 EGP.
Showing 229–240 of 395 results
LG, Nanocell TV, 55 inch NANO77R series, WebOS Smart AI ThinQ, Magic Remote, 3 side cinema, HDR10, HLG, AI Sound Pro (5.1.2ch), 2 Pole stand, 2023 New
LG, UHD 4K TV, 65 inch UR78 series, WebOS Smart AI ThinQ, Magic Remote, 3 side cinema, HDR10, HLG, AI Sound (5.1ch), 2 Pole stand, 2023 New
Mienta – american coffee maker – barista – cm31316a – 4-6 cups
Product information
Technical Details
| Brand | Mienta |
|---|---|
| Model Number | CM31316A |
| Color | Black |
| Product Dimensions | 30 x 30 x 35 cm; 1 kg |
| Capacity | 0.65 Liters |
| Power / Wattage | 600 watts |
| Material | Plastic |
| Special Features | Programmable, Removable Tank, Thermal, Timer, Water Filter |
| Item Weight | 1 Kilograms |
Mienta – Hand blender Turbo- 1000W – HB111338A
Mienta – Kitchen Machine Platinum – KM38232B – 1300W
Product information
Technical Details
| Brand | Mienta |
|---|---|
| Model Number | KM38232B |
| Color | Black |
| Product Dimensions | 50 x 40 x 40 cm; 7 kg |
| Capacity | 5.5 Liters |
| Power / Wattage | 1300 watts |
| Voltage | 220 Volts |
| Material | Metal, Stainless Steel |
| Number of Speeds | 10 |
| Special Features | Heavy Duty, Removable Bowl |
| Item Weight | 7 Kilograms |
Mienta chopper 1.5 l- 6 blade-black- 450 watt
ِ
Product information
Technical Details
| Brand | Mienta |
|---|---|
| Model Number | CH23838A |
| Color | Black |
| Package Dimensions | 39 x 26.1 x 23.9 cm; 2.2 kg |
| Capacity | 1.5 Liters |
| Power / Wattage | 450 watts |
| Material | Plastic |
| Number of Speeds | 2 |
| Special Features | Safety Lock |
| Item Weight | 2.2 Kilograms |
Mienta Chopper 2L – 6 Stainless Steel Blades – Black – 500 Watt – CH23738A
Product information
Technical Details
| Brand | Mienta |
|---|---|
| Model Number | CH23738A |
| Color | Black |
| Product Dimensions | 30 x 23 x 27 cm; 2.2 kg |
| Capacity | 2 Liters |
| Power / Wattage | 500 watts |
| Material | Stainless Steel |
| Special Features | Safety Lock |
| Item Weight | 2.2 Kilograms |
Mienta Electric Cordless Kettle, 1.7 Liters, 2200W, Black – EK201737A
Product information
Technical Details
| Brand | Mienta |
|---|---|
| Model Number | EK201737A |
| Color | Black |
| Product Dimensions | 15 x 15 x 22 cm; 1 kg |
| Capacity | 1.7 Liters |
| Power / Wattage | 2200 watts |
| Voltage | 2200 |
| Material | Plastic |
| Special Features | Cordless, Indicator Light, Removable Filter |
| Item Weight | 1 Kilograms |
Mienta Hand Blender 1000 Watt Black – HB111238A
Mienta Mini Chopper Double Blade Black Pratico II 400 Watt, 500ml, 2 Speeds – CH2331B
Product information
Technical Details
| Brand | Mienta |
|---|---|
| Model Number | CH2331B |
| Color | Black |
| Product Dimensions | 16 x 16 x 26 cm; 1.1 kg |
| Capacity | 500 Milliliters |
| Power / Wattage | 400 watts |
| Material | Plastic |
| Auto Shutoff | No |
| Number of Speeds | 2 |
| Special Features | Safety Lock |
| Item Weight | 1.1 Kilograms |