Filter by price
Filter by Brand
AKAIAKAI 2
BekoBeko 15
bissellbissell 5
black-deckerblack-decker 8
boschbosch 68
BraunBraun 11
DeLonghiDeLonghi 3
FreshFresh 63
HaierHaier 2
idoido 1
ihomeihome 2
KenwoodKenwood 6
koldairkoldair 4
lglg 59
MientaMienta 8
MoulinexMoulinex 1
okkaokka 4
PanasonicPanasonic 6
PhilipsPhilips 7
SamsungSamsung 14
SharpSharp 13
SmartSmart 2
SoniferSonifer 10
TefalTefal 2
TornadoTornado 30
ToshibaToshiba 2
VgrVgr 6
w-alaskaw-alaska 2
white-pointwhite-point 1
ZanussiZanussi 11
Top Rated
-
Toshiba TW-BJ90S2E(SK) Front Load Washing Machine , 8 kg , Silver
Rated 5.00 out of 519.799,00 EGPOriginal price was: 19.799,00 EGP.17.499,00 EGPCurrent price is: 17.499,00 EGP. -
Sokany 7x1 electric waffle sandwich maker with 7 multi use mold
5.499,00 EGPOriginal price was: 5.499,00 EGP.3.999,00 EGPCurrent price is: 3.999,00 EGP. -
Miral Royal 12-Piece Set by Fathy Mahmoud - Code 7
1.099,00 EGPOriginal price was: 1.099,00 EGP.799,00 EGPCurrent price is: 799,00 EGP.
Showing 241–252 of 395 results
Panasonic 1000W, 3 in 1 Juicer Blender with Full Metal Spinner for healthy living; 2.0L Large capacity; Glass Blender and Mill-MJ-CB800
Panasonic Canister Vacuum Cleaner multicolor – MC-CG715 (International warranty)
Panasonic Touch Style Plus, MC-YL633, 2000W, 18L – Black & Green- Year Warranty
PANASONIC VACUUM CLEANER 21L TANK 2200W, MC-YL635
| Brand Name | Panasonic |
| Special Features | Bagless |
| Filter Type | Cyclonic |
| Surface Recommendation | Carpet |
| Power Source | Corded Electric |
| Included Components | VACUUM_CLEANER |
| Is Product Cordless | No |
| Item Weight | 1 Kilograms |
| Capacity | 21 Liters |
| Wattage | 2200 watts |
PANASONIC VACUUM CLEANER 21L TANK 2200W, MC-YL635
Philips 5000 Series Stainless Steel Kettle – 2200W, 1.7L, Spring Lid, Black & Copper – HD9352/31
| Brand Name | PHILIPS |
| Capacity | 1.7 Liters |
| Material | Stainless Steel |
| Color | Black & Coppe |
| Special Features | Automatic Shut-Off, Boil Dry Protection, Heat Resistant Handle, Removable Filter |
| Container Type | Kettle |
| Voltage | 220 |
| Finish Type | Powder Coated |
| Item Dimensions L x W x H | 22.8L x 19.8W x 24.4H centimeters |
| Wattage | 2200 watts |
PHILIPS Fully Automatic Espresso Machine -12 Beverages – Series 5400 EP5447/23, Black
Product information
Technical Details
| Brand | Philips |
|---|---|
| Model Number | EP5447/23 |
| Color | black |
| Product Dimensions | 37.2 x 24.6 x 43.3 cm; 8 kg |
| Auto Shutoff | Yes |
| Item Weight | 8 Kilograms |
Philips Turkish Coffee Machine – Traditional Flavor with Ember Cooking Function. 4-Cup Capacity. Overheating + Anti-Overflow Sensors. Touch Control Panel, Black (HDA150/60).
Product information
Technical Details
| Brand | Philips |
|---|---|
| Model Number | HDA150/60 |
| Color | black |
| Product Dimensions | 210 x 142 x 230 cm; 1.04 kg |
| Capacity | 4 Cups |
| Power / Wattage | 735 watts |
| Voltage | 220 |
| Material | Stainless Steel |
| Special Features | Auto Shut-Off, Thermal |
| Item Weight | 1.04 Kilograms |