Filter by price
Filter by Brand
AKAIAKAI 2
BekoBeko 15
bissellbissell 5
black-deckerblack-decker 8
boschbosch 68
BraunBraun 11
DeLonghiDeLonghi 3
FreshFresh 63
HaierHaier 2
idoido 1
ihomeihome 2
KenwoodKenwood 6
koldairkoldair 4
lglg 59
MientaMienta 8
MoulinexMoulinex 1
okkaokka 4
PanasonicPanasonic 6
PhilipsPhilips 7
SamsungSamsung 14
SharpSharp 13
SmartSmart 2
SoniferSonifer 10
TefalTefal 2
TornadoTornado 30
ToshibaToshiba 2
VgrVgr 6
w-alaskaw-alaska 2
white-pointwhite-point 1
ZanussiZanussi 11
Top Rated
-
Toshiba TW-BJ90S2E(SK) Front Load Washing Machine , 8 kg , Silver
Rated 5.00 out of 519.799,00 EGPOriginal price was: 19.799,00 EGP.17.499,00 EGPCurrent price is: 17.499,00 EGP. -
Sokany 7x1 electric waffle sandwich maker with 7 multi use mold
5.499,00 EGPOriginal price was: 5.499,00 EGP.3.999,00 EGPCurrent price is: 3.999,00 EGP. -
Miral Royal 12-Piece Set by Fathy Mahmoud - Code 7
1.099,00 EGPOriginal price was: 1.099,00 EGP.799,00 EGPCurrent price is: 799,00 EGP.
Showing 337–348 of 395 results
فرن كهربائي مدمج من الفولاذ المقاوم للصدأ مع 4 وظائف تسخين، تنظيف بالتحلل المائي ومروحة هواء ساخن موديل HBF011BR0T من بوش سلسلة 2، سعة 71 لتر، 60 سم
ماكينة تحضير الإسبريسو الأوتوماتيكية بالكامل 3200 من السلسلة EP3246/70 فيليبس، 5 إعدادات قهوة متخصصة، نظام لبن لاتيه جو – فضي وأسود
Product information
Technical Details
| Brand | Philips |
|---|---|
| Model Number | EP3246/70 |
| Color | Silver |
| Product Dimensions | 9.68 x 14.61 x 17.05 cm; 8 kg |
| Capacity | 275 Grams |
| Power / Wattage | 1500 watts |
| Voltage | 230 Volts |
| Material | Metal |
| Special Features | Milk Frother |
| Item Weight | 8 Kilograms |
55 Inch LG OLED AI B4 4K Smart TV AI Magic remote Dolby Vision webOS24 (2024)
65 inch LG OLED AI B5 4K 120Hz Smart TV AI Magic remote webOS25 2025
65 Inch LG QNED AI QNED86 4K Smart TV AI Magic remote HDR10 webOS24 (2024)
65 inch LG QNED evo AI QNED86 MiniLED 4K 120Hz Smart TV AI Magic remote webOS25 2025 ىSH5A
75 Inch LG QNED AI QNED70 4K Smart TV AI Magic remote HDR10 WebOS25 2025
75 Inch LG QNED AI QNED80 4K Smart TV AI Magic remote HDR10 webOS24 (2024)
75 inch LG QNED evo AI QNED86 MiniLED 4K 120Hz Smart TV AI Magic remote webOS25 2025 + Sound Bar with WOW Orchestra, Powerful 600W – SH5A
86 inch LG QNED evo AI QNED86 MiniLED 4K 120Hz Smart TV AI Magic remote webOS25 2025 + Sound Bar with WOW Orchestra, Powerful 600W – SH5A
BISSELL CrossWave HF3 (3598E) Cordless Hard floor Multi-Surface Wet Dry Vacuum
Product information
Technical Details
| Manufacturer | BISSELL International Trading Company B.V. |
|---|---|
| Part number | 3598E |
| Item Weight | 5.58 Kilograms |
| Package Dimensions | 68.8 x 32.79 x 28.2 cm; 5.58 kg |
| Batteries | 1 Lithium Ion batteries required. (included) |
| Item model number | 3598E |
| Color | Multi Color |
| Style | UAE Model |
| Power source type | Battery Powered |
| Voltage | 220 Volts |
| Special Features | Dry, Wet |
| Included components | Brush |
| Batteries Included? | Yes |
| Batteries Required? | Yes |
| tech_spec_battery_description_toys | Lithium-Ion |
| Battery life | 25 minutes |
Bissell Crosswave, Multi-Surface 3 In 1 Vacuum Cleaner With Two Tank Technology, and Wash at the same time, 3000 RPM, Blue, 2223E
Product information
Technical Details
| Brand | Bissell |
|---|---|
| Model Number | 2223E |
| Color | Multicolor |
| Product Dimensions | 23 x 30 x 117 cm; 5.22 kg |
| Capacity | 0.62 Liters |
| Power / Wattage | 560 watts |
| Voltage | 220 Volts |
| Noise Level | 80 Decibels |
| Special Features | brush roll |
| Item Weight | 5.22 Kilograms |