Filter by price
Filter by Brand
AKAIAKAI 2
BekoBeko 15
bissellbissell 5
black-deckerblack-decker 8
boschbosch 68
BraunBraun 11
DeLonghiDeLonghi 3
FreshFresh 63
HaierHaier 2
idoido 1
ihomeihome 2
KenwoodKenwood 6
koldairkoldair 4
lglg 59
MientaMienta 8
MoulinexMoulinex 1
okkaokka 4
PanasonicPanasonic 6
PhilipsPhilips 7
SamsungSamsung 14
SharpSharp 13
SmartSmart 2
SoniferSonifer 10
TefalTefal 2
TornadoTornado 30
ToshibaToshiba 2
VgrVgr 6
w-alaskaw-alaska 2
white-pointwhite-point 1
ZanussiZanussi 11
Top Rated
-
Toshiba TW-BJ90S2E(SK) Front Load Washing Machine , 8 kg , Silver
Rated 5.00 out of 519.799,00 EGPOriginal price was: 19.799,00 EGP.17.499,00 EGPCurrent price is: 17.499,00 EGP. -
Sokany 7x1 electric waffle sandwich maker with 7 multi use mold
5.499,00 EGPOriginal price was: 5.499,00 EGP.3.999,00 EGPCurrent price is: 3.999,00 EGP. -
Miral Royal 12-Piece Set by Fathy Mahmoud - Code 7
1.099,00 EGPOriginal price was: 1.099,00 EGP.799,00 EGPCurrent price is: 799,00 EGP.
Showing 25–36 of 395 results
Beko Refrigerator, 367 Liters, Top Freezer, Inverter, No Frost, Black, RDNE420K02DXIPEGB
Beko RFNE260K13B Nofrost Upright Deep Freezer with 6 Drawers, 218 Liters – Black
Beko Upright Freezer -No Frost – 8 Drawers (5 Drawers + 3 Shelfs) — Black – B3RFNE314ZXPEB1
Beko, Refrigerator 557 liter, Inverter, Digital, 2 Doors, Black B3RDNE590Z-B
BISSELL Featherweight, 2-in-1 Vaccum Cleaner, Multi-purpose, Powerful and Lightweight Vacuum, Corded, 2024E
Product information
Technical Details
| Brand | Bissell |
|---|---|
| Model Number | 2024e |
| Color | white |
| Product Dimensions | 5.12 x 9.45 x 43.31 cm; 1.59 kg |
| Capacity | 0.5 Liters |
| Volume Capacity | 0.5 Liters |
| Power / Wattage | 360 watts |
| Voltage | 230 |
| Noise Level | 82.9 Decibels |
| Special Features | Lightweight |
| Item Weight | 1.59 Kilograms |
Black & Decker 14.4V 28.8Wh 2 in 1 Cordless Stick Vacuum, SVA420B-B5
Black & Decker 2200W Steam Iron, Non-Stick Soleplate Multicolor
Black & Decker 600W Glass Blender with with Grinder and Mincer Chopper – White and Black [BX600G-B5]
Product information
Technical Details
| Brand | BLACK+DECKER |
|---|---|
| Model Number | BX600G-B5 |
| Color | multi |
| Product Dimensions | 20.4 x 35.4 x 29 cm; 4.2 kg |
| Capacity | 1.5 Liters |
| Power / Wattage | 600 watts |
| Voltage | 230 |
| Material | Glass |
| Number of Speeds | 2 |
| Special Features | Portable |
| Item Weight | 4.2 Kilograms |
Black & Decker DCM25N-B5 Coffee Maker, Black – 1 Cup
Product information
Technical Details
| Brand | BLACK+DECKER |
|---|---|
| Model Number | DCM25N-B5 |
| Color | Silver |
| Product Dimensions | 19 x 12.2 x 13.4 cm; 800 g |
| Capacity | 125 Milliliters |
| Power / Wattage | 350 watts |
| Voltage | 240 |
| Material | Polypropylene, Porcelain |
| Auto Shutoff | Yes |
| Special Features | Programmable, Removable Tank, Thermal, Timer, Water Filter |
| Item Weight | 800 g |
Black & Decker Kettle 1.7L, Touch Screen Digital Display, Double-Wall Construction, 6 preset Temperature Settings 2200 W,30 Min Keep Warm, Auto Off, JCD200-B5
| Brand Name | BLACK+DECKER |
|---|---|
| Included Components | Instruction Manual |
| Recommended Uses For Product | Heating |
| Model Name | JCD200-B5 |
| Model Number | JCD200-B5 |
Black & Decker Kettle 1.7L, Touch Screen Digital Display, Double-Wall Construction, 6 preset Temperature Settings 2200 W,30 Min Keep Warm, Auto Off, JCD200-B5
BLACK+DECKER Coffee Machine, 650W, 360ml Travel Mug, Black – DCT10-B5,
Product information
Technical Details
| Brand | BLACK+DECKER |
|---|---|
| Model Number | DCT10-B5 |
| Color | Black |
| Product Dimensions | 17 x 18.6 x 28.2 cm; 860 g |
| Capacity | 360 Milliliters |
| Power / Wattage | 650 watts |
| Voltage | 240 |
| Material | Polycarbonate, Polypropylene |
| Special Features | Programmable, Removable Tank, Thermal, Timer, Water Filter |
| Item Weight | 860 g |