Filter by price
Filter by Brand
AKAIAKAI 2
BekoBeko 15
bissellbissell 5
black-deckerblack-decker 8
boschbosch 68
BraunBraun 11
DeLonghiDeLonghi 3
FreshFresh 63
HaierHaier 2
idoido 1
ihomeihome 2
KenwoodKenwood 6
koldairkoldair 4
lglg 59
MientaMienta 8
MoulinexMoulinex 1
okkaokka 4
PanasonicPanasonic 6
PhilipsPhilips 7
SamsungSamsung 14
SharpSharp 13
SmartSmart 2
SoniferSonifer 10
TefalTefal 2
TornadoTornado 30
ToshibaToshiba 2
VgrVgr 6
w-alaskaw-alaska 2
white-pointwhite-point 1
ZanussiZanussi 11
Top Rated
-
Toshiba TW-BJ90S2E(SK) Front Load Washing Machine , 8 kg , Silver
Rated 5.00 out of 519.799,00 EGPOriginal price was: 19.799,00 EGP.17.499,00 EGPCurrent price is: 17.499,00 EGP. -
Sokany 7x1 electric waffle sandwich maker with 7 multi use mold
5.499,00 EGPOriginal price was: 5.499,00 EGP.3.999,00 EGPCurrent price is: 3.999,00 EGP. -
Miral Royal 12-Piece Set by Fathy Mahmoud - Code 7
1.099,00 EGPOriginal price was: 1.099,00 EGP.799,00 EGPCurrent price is: 799,00 EGP.
Showing 349–360 of 395 results
BISSELL PowerClean 2889K
Product information
Technical Details
| Manufacturer | BISSELL International Trading Company B.V. |
|---|---|
| Part number | 2889K |
| Item Weight | 2.81 Kilograms |
| Product Dimensions | 36 x 25 x 109.2 cm; 2.81 kg |
| Item model number | 2889K |
| Color | Red |
| Style | Modern |
| Power source type | Corded Electric |
| Voltage | 220 |
| Wattage | 600 watts |
| Item Package Quantity | 1 |
| Number Of Pieces | 1 |
| Noise Level | 80 Decibels |
| Batteries Required? | No |
Bissell Revolution Hydrosteam Deep Cleaner,Titanium/Black,L,3672E
Product information
Technical Details
| Manufacturer | BISSELL International Trading Company B.V. |
|---|---|
| Part number | 3672E |
| Item Weight | 10.2 Kilograms |
| Package Dimensions | 63 x 48.5 x 37 cm; 10.21 kg |
| Item model number | 3672E |
| Style | Modern |
| Voltage | 220 |
| Wattage | 900 watts |
| Number Of Pieces | 1 |
| Noise Level | 77 Decibels |
| Batteries Required? | No |