Filter by price
Filter by Brand
Top Rated
-
Toshiba TW-BJ90S2E(SK) Front Load Washing Machine , 8 kg , Silver
Rated 5.00 out of 519.799,00 EGPOriginal price was: 19.799,00 EGP.17.499,00 EGPCurrent price is: 17.499,00 EGP. -
Title: Elegance in Every Detail.. The "Golden Dots" Set by Fathy Mahmoud
2.499,00 EGPOriginal price was: 2.499,00 EGP.1.499,00 EGPCurrent price is: 1.499,00 EGP. -
Sokany HB-8009 Air Fryer with Nonstick Pan for Frying, 5.0 Liters - Black and Grey (International warranty) - 220V supply voltage and 50Hz
4.335,00 EGPOriginal price was: 4.335,00 EGP.2.599,00 EGPCurrent price is: 2.599,00 EGP.
Showing 13–24 of 32 results
HOOVER Vacuum Cleaner 2300 Watt HEPA Filter Red TC5235020
Kenwood 2000W VBP7 Vacuum Cleaner – Red Flask
Technical Details
| Manufacturer | Kenwood |
|---|---|
| Part number | VBP70.000BR |
| Item Weight | 5 Kilograms |
| Product Dimensions | 30 x 30 x 40 cm; 5 kg |
| Item model number | VBP70.000BR |
| Color | Red |
| Style | Modern |
| Material | Plastic |
| Power source type | Corded Electric |
| Voltage | 240 Volts |
| Wattage | 2000 watts |
| Number Of Pieces | 1 |
| Noise Level | 80 Decibels |
| Number of Handles | 2 |
| Special Features | Bag, Compact, Lightweight, Wheels |
| Included components | Broom |
| Batteries Included? | No |
| Batteries Required? | No |
Kenwood Canister Vacuum Cleaner Black Red – VBP80RG
LG VC5420NNTR Easy to Clean Dust Canister ,Ellipse Cyclone ( Long lasting suction power) ,1.3 Liter 2000W – (International Warranty)
Technical Details
| Manufacturer | LG |
|---|---|
| Part number | VC5420NNTR |
| Item Weight | 1 Kilograms |
| Package Dimensions | 59.9 x 36.4 x 29.8 cm; 1 kg |
| Batteries | 1 12V batteries required. |
| Item model number | VC5420NNTR |
| Size | Medium |
| Color | red |
| Style | Modern |
| Material | Mixed |
| Power source type | Corded Electric |
| Voltage | 240 Volts |
| Wattage | 2000 watts |
| Noise Level | 70 Decibels |
| Special Features | Wheels |
| Included components | Vacuum |
| Batteries Included? | No |
| Batteries Required? | No |
| Battery Cell Type | Lithium Ion |
Moulinex DJ4705EG Chopper 500 watts
Product information
Technical Details
| Brand | Moulinex |
|---|---|
| Model Number | DJ4705EG |
| Color | Red |
| Product Dimensions | 3.6 x 2.28 x 3.62 cm; 1.8 kg |
| Power / Wattage | 500 watts |
| Material | Plastic |
| Special Features | Safety Lock |
| Item Weight | 1.8 Kilograms |
Moulinex XXL Chopper Red – 500W, 1.5L
Product information
Technical Details
| Brand | Moulinex |
|---|---|
| Model Number | DJ4700EG1 |
| Color | red |
| Package Dimensions | 39.7 x 26.1 x 22.9 cm; 1.4 kg |
| Power / Wattage | 500 watts |
| Special Features | Safety Lock |
| Item Weight | 1.4 Kilograms |
NESCAFÉ DOLCE GUSTO Delonghi genio plus line edg315.r coffee machine, 15 bar pressure, red –
Product information
Technical Details
| Brand | NESCAFÉ DOLCE GUSTO |
|---|---|
| Model Number | EDG315.R |
| Color | red |
| Product Dimensions | 270 x 120 x 280 cm; 2 kg |
| Capacity | 0.8 Liters |
| Volume Capacity | 0.8 Liters |
| Power / Wattage | 1460 watts |
| Voltage | 230 Volts |
| Material | Aluminum |
| Noise Level | 44 Decibels |
| Special Features | Programmable, Removable Tank, Thermal, Timer, Water Filter |
| Item Weight | 2 Kilograms |
Panasonic canister vacuum cleaner red – mc-cg713
Panasonic Vacuum Cleaner, Made in Japan, MC-CJ911R, 6L
| Brand Name | Panasonic |
| Special Features | Bag, HEPA |
| Filter Type | Cloth |
| Surface Recommendation | Carpet |
| Power Source | Corded Electric |
| Included Components | Vacuum Cleaners |
| Is Product Cordless | No |
| Item Weight | 5 Kilograms |
| Capacity | 4.2 Liters |
| Wattage | 1900 watts |