Filter by price
Top Rated
-
Toshiba TW-BJ90S2E(SK) Front Load Washing Machine , 8 kg , Silver
Rated 5.00 out of 519.799,00 EGPOriginal price was: 19.799,00 EGP.17.499,00 EGPCurrent price is: 17.499,00 EGP. -
Title: Elegance in Every Detail.. The "Golden Dots" Set by Fathy Mahmoud
2.499,00 EGPOriginal price was: 2.499,00 EGP.1.499,00 EGPCurrent price is: 1.499,00 EGP. -
Sokany HB-8009 Air Fryer with Nonstick Pan for Frying, 5.0 Liters - Black and Grey (International warranty) - 220V supply voltage and 50Hz
4.335,00 EGPOriginal price was: 4.335,00 EGP.2.599,00 EGPCurrent price is: 2.599,00 EGP.
Showing 13–19 of 19 results
De’Longhi kg79 coffee grinde
Product information
Technical Details
| Brand | De’Longhi |
|---|---|
| Model Number | KG79 |
| Color | Black |
| Product Dimensions | 16 x 13 x 26 cm; 1.5 kg |
| Capacity | 12 Cups |
| Power / Wattage | 110 watts |
| Voltage | 240 Volts |
| Material | Plastic |
| Auto Shutoff | Yes |
| Item Weight | 1.5 Kilograms |
De’Longhi EC885.GY Traditional-Barista-Espresso-LatteArt 1350W 15 Bar
Product information
Technical Details
| Brand | De’Longhi |
|---|---|
| Model Number | EC885GY |
| Color | Black |
| Product Dimensions | 330 x 149 x 305 cm; 4.2 kg |
| Capacity | 1 Liters |
| Power / Wattage | 1300 watts |
| Voltage | 240 Volts |
| Material | Metal |
| Special Features | Milk Frother |
| Item Weight | 4.2 Kilograms |
Delonghi Trrs0715 Oil Heater, 1500 Watt, 7 Blades, 3 Levels – Light Grey
Delonghi Trrs1225 Oil Heater, 2500 Watt, 12 Blades, 3 Levels – Light Grey
NESCAFÉ DOLCE GUSTO Delonghi genio plus line edg315.r coffee machine, 15 bar pressure, red –
Product information
Technical Details
| Brand | NESCAFÉ DOLCE GUSTO |
|---|---|
| Model Number | EDG315.R |
| Color | red |
| Product Dimensions | 270 x 120 x 280 cm; 2 kg |
| Capacity | 0.8 Liters |
| Volume Capacity | 0.8 Liters |
| Power / Wattage | 1460 watts |
| Voltage | 230 Volts |
| Material | Aluminum |
| Noise Level | 44 Decibels |
| Special Features | Programmable, Removable Tank, Thermal, Timer, Water Filter |
| Item Weight | 2 Kilograms |