Filter by price
Top Rated
-
Toshiba TW-BJ90S2E(SK) Front Load Washing Machine , 8 kg , Silver
Rated 5.00 out of 519.799,00 EGPOriginal price was: 19.799,00 EGP.17.499,00 EGPCurrent price is: 17.499,00 EGP. -
Title: Elegance in Every Detail.. The "Golden Dots" Set by Fathy Mahmoud
2.499,00 EGPOriginal price was: 2.499,00 EGP.1.499,00 EGPCurrent price is: 1.499,00 EGP. -
Sokany HB-8009 Air Fryer with Nonstick Pan for Frying, 5.0 Liters - Black and Grey (International warranty) - 220V supply voltage and 50Hz
4.335,00 EGPOriginal price was: 4.335,00 EGP.2.599,00 EGPCurrent price is: 2.599,00 EGP.
Showing 169–180 of 187 results
Fresh Ventilator Glass – 20 cm
Fresh Ventilator Wall 15 cm – Bathroom
Fresh Ventilator Wall 20 cm – Bathroom
Fresh Ventilator Wall 30 cm
Fresh Ventilator Wall 30 cm – One Way
Fresh Wall Fan Brilliant 16″
Product information
Technical Details
| Brand | Fresh |
|---|---|
| Model Number | Fan Briliant |
| Color | red |
| Package Dimensions | 50.6 x 48.6 x 29.4 cm; 4.07 kg |
| Power / Wattage | 100 |
| Number of Speeds | 3 |
| Special Features | Country of Origin: Egypt – 5 years Warranty – Fresh’s Hotline for Support: 19059 |
| Item Weight | 4.07 Kilograms |
Fresh Wall Ventilator “two direction” 25 cm 500004583 white
Fresh wall ventilator 20 cm
Product information
Technical Details
| Product Dimensions | 32.8 x 16.4 x 31.6 cm; 2 kg |
|---|---|
| Item Weight | 2 Kilograms |
| Finish types | Matte |
| Care instructions | Keep your hands away from the blades while it is turned on. |
| Is assembly required | No |
| Number of pieces | 1 |
| Warranty description | 1 year, Fresh’s Hotline for Support: 19059 |
| Batteries required | No |
| Included components | Ventilator |
Fresh Washing Machine – 10 Kg, White
Product information
Technical Details
| Brand Name | Fresh |
|---|---|
| Model Info | FWM-40 |
| Package Dimensions | 100 x 65 x 60 cm; 30 kg |
| Efficiency | a+ |
| Capacity | 10 Kilograms |
| Noise | 13 dB |
| Installation Type | Freestanding |
| Part Number | FWM-40 |
| Special Features | Country of Origin: Egypt – 5 years warranty – Fresh’s Hotline for Support: 19059 |
| Color | white |
| Control Console | Push Button |
| Standard Cycles | 400 |
| Access Location | Top Load |
| Voltage | 220 Volts |
| Material Type | Plastic |
| Batteries Required? | No |
| Item Weight | 30 Kilograms |
Fresh washing machine with antibacterial spin drum – white, 4Kg
Product information
Technical Details
| Brand Name | Fresh |
|---|---|
| Model Info | fws400nd |
| Product Dimensions | 44.7 x 38.5 x 63.5 cm; 9.25 kg |
| Capacity | 4 Kilograms |
| Size of the product | 4 Kilograms |
| Capacity per washing program | 4 Kilograms |
| Installation Type | Freestanding |
| Part Number | 500021504 |
| Special Features | Squeezing Solution |
| Color | White |
| Control Console | Push Button |
| Access Location | Top Load |
| Material Type | Plastic |
| Batteries Required? | No |
| Item Weight | 9.25 Kilogram |
Fresh Water Cooler with Black Refrigerator 3 FW-16BRB
Product information
Technical Details
| Brand | Fresh |
|---|---|
| Color | black |
| Product Dimensions | 36.83 x 33.02 x 106.68 cm; 10 kg |
| Capacity | 5.6 Liters |
| Material | Stainless Steel |
| Item Weight | 10 Kilograms |
FRESH WATER DISPENSER 3 SPIGOTS WITH CABIN GREY FW-16VCDH-with Cup Holder
Product information
Technical Details
| Manufacturer | Fresh |
|---|---|
| Part number | FW16VCDH |
| Item Weight | 17 Kilograms |
| Product Dimensions | 29 x 31 x 95 cm; 17 kg |
| Item model number | FW16VCDH |
| Color | Dark Grey |
| Power source type | Corded Electric |
| Installation Method | Self Adhesive |
| Special Features | Country of Origin: Egypt – 2 Years Warranty – Fresh’s Hotline for Support: 19059 |
| Batteries Required? | No |