Filter by price
Top Rated
-
Toshiba TW-BJ90S2E(SK) Front Load Washing Machine , 8 kg , Silver
Rated 5.00 out of 519.799,00 EGPOriginal price was: 19.799,00 EGP.17.499,00 EGPCurrent price is: 17.499,00 EGP. -
Title: Elegance in Every Detail.. The "Golden Dots" Set by Fathy Mahmoud
2.499,00 EGPOriginal price was: 2.499,00 EGP.1.499,00 EGPCurrent price is: 1.499,00 EGP. -
Sokany HB-8009 Air Fryer with Nonstick Pan for Frying, 5.0 Liters - Black and Grey (International warranty) - 220V supply voltage and 50Hz
4.335,00 EGPOriginal price was: 4.335,00 EGP.2.599,00 EGPCurrent price is: 2.599,00 EGP.
Showing 181–187 of 187 results
Fresh Water Dispenser 3 Taps Black*Gold Cabin/FW-16VCBG
Product information
Technical Details
| Manufacturer | Fresh |
|---|---|
| Part number | FW-16VCBG |
| Item Weight | 15 Kilograms |
| Product Dimensions | 31 x 36 x 98 cm; 15 kg |
| Item model number | FW-16VCBG |
| Color | Black |
| Style | Modern” or “Contemporary |
| Material | Plastic |
| Power source type | Corded Electric |
| Installation Method | Freestanding |
| Batteries Required? | No |
Jack NGH-3213 Oil Heater, 2300 Watts, 13 Fins – Black Silver
Midea – Washing Machine – Inverter – Steam -1400Rpm -Mf100W70B/Tt – 7Kg – Silver
Product information
Technical Details
| Brand Name | Midea |
|---|---|
| Model Info | MF100W70B/TT |
| Product Dimensions | 56 x 60 x 85 cm; 65 kg |
| Efficiency | A+ |
| Capacity | 7 Kilograms |
| Max Spin Speed | 1400 RPM |
| Installation Type | Freestanding |
| Part Number | MF100W70B/TT |
| Special Features | Auto Clean, Inverter, Steam, Warranty: 5 Years full warranty, 10 Years for Inverter Motor |
| Color | Titanium Grey |
| Control Console | Knob |
| Access Location | Front Load |
| Material Type | ABS |
| Included Components | Shelves |
| Batteries Required? | No |
| Item Weight | 65 Kilograms |
mirotic FWS-1000NB- White or Metallic Gray Efficient
Product information
Technical Details
| Brand Name | mirotic |
|---|---|
| Product Dimensions | 56.5 x 56.5 x 95.5 cm; 35 kg |
| Capacity | 10 Kilograms |
| Max Spin Speed | 1000 RPM |
| Installation Type | Freestanding |
| Part Number | FWS-1000NB- |
| Special Features | Portable |
| Color | White or Metallic Gray |
| Control Console | Physical Buttons |
| Access Location | Front Load |
| Material Type | Plastic |
| Included Components | Faucet Adapter |
| Batteries Required? | No |
| Item Weight | 35 Kilograms |
Relax Electric Water Heater 50L | Energy Saving with PU Insulation | Enamel Coating to Ensure Long Life |
Turbo Gold Industrial Stand Fan – 30 Inch, Black, 100 Watts
Product information
Technical Details
| Brand | generic |
|---|---|
| Item Weight | 12 kg |
| Power / Wattage | 1000 watts |
| Voltage | 220 Volts |
| Special Features | Remote Controlled |
| Item Weight | 12 Kilograms |