Filter by price
Top Rated
-
Toshiba TW-BJ90S2E(SK) Front Load Washing Machine , 8 kg , Silver
Rated 5.00 out of 519.799,00 EGPOriginal price was: 19.799,00 EGP.17.499,00 EGPCurrent price is: 17.499,00 EGP. -
Title: Elegance in Every Detail.. The "Golden Dots" Set by Fathy Mahmoud
2.499,00 EGPOriginal price was: 2.499,00 EGP.1.499,00 EGPCurrent price is: 1.499,00 EGP. -
Sokany HB-8009 Air Fryer with Nonstick Pan for Frying, 5.0 Liters - Black and Grey (International warranty) - 220V supply voltage and 50Hz
4.335,00 EGPOriginal price was: 4.335,00 EGP.2.599,00 EGPCurrent price is: 2.599,00 EGP.
Showing 13–17 of 17 results
Mienta Gs42931A Garment Steamer – 1800 Watt – White
Mienta Hand Blender 1000 Watt Black – HB111238A
Mienta Kettle 2200 Watt 1.7 liter glass EK201837A
Product information
Technical Details
| Brand | Mienta |
|---|---|
| Model Number | EK201837A |
| Color | Glass & stainless steel |
| Package Dimensions | 32 x 21.9 x 21.6 cm; 1.2 kg |
| Capacity | 1.7 Liters |
| Power / Wattage | 2200 watts |
| Material | Glass |
| Special Features | Automatic Shut-Off, Boil Dry Protection, Heat Resistant Handle, Hinged Lid, Water Level Indicator |
| Item Weight | 1.2 Kilograms |
Mienta Mini Chopper Double Blade Black Pratico II 400 Watt, 500ml, 2 Speeds – CH2331B
Product information
Technical Details
| Brand | Mienta |
|---|---|
| Model Number | CH2331B |
| Color | Black |
| Product Dimensions | 16 x 16 x 26 cm; 1.1 kg |
| Capacity | 500 Milliliters |
| Power / Wattage | 400 watts |
| Material | Plastic |
| Auto Shutoff | No |
| Number of Speeds | 2 |
| Special Features | Safety Lock |
| Item Weight | 1.1 Kilograms |
Starget Anti-Break Meat and Vegetable Chopper – Black
Product information
Technical Details
| Brand | Starget |
|---|---|
| Color | Black |
| Package Dimensions | 34.8 x 27.6 x 20.6 cm; 2 kg |
| Power / Wattage | 800 watts |
| Material | أكريلونيتريل بوتادين ستايرين (ABS) |
| Special Features | تكسير الثلج |
| Item Weight | 2 Kilograms |