Filter by price
Top Rated
-
Toshiba TW-BJ90S2E(SK) Front Load Washing Machine , 8 kg , Silver
Rated 5.00 out of 519.799,00 EGPOriginal price was: 19.799,00 EGP.17.499,00 EGPCurrent price is: 17.499,00 EGP. -
Title: Elegance in Every Detail.. The "Golden Dots" Set by Fathy Mahmoud
2.499,00 EGPOriginal price was: 2.499,00 EGP.1.499,00 EGPCurrent price is: 1.499,00 EGP. -
Sokany HB-8009 Air Fryer with Nonstick Pan for Frying, 5.0 Liters - Black and Grey (International warranty) - 220V supply voltage and 50Hz
4.335,00 EGPOriginal price was: 4.335,00 EGP.2.599,00 EGPCurrent price is: 2.599,00 EGP.
Showing 97–108 of 155 results
TORNADO Steam Iron 2000 Watt Ceramic Soleplate Turquoise TST-SE2000
TORNADO Steam Iron 2000 Watt Teflon Soleplate Red – Blue TA-2000S
TORNADO Steam Iron 2100 Watt Ceramic Soleplate Purple TST-2100N
TORNADO Steam Iron 2200 Watt Ceramic Soleplate Blue – Orange TST-2200
TORNADO Steam Iron 2200 Watt Ceramic Soleplate Dark Blue – Green TST-2200NC
TORNADO Steam Iron 2400 Watt Ceramic Soleplate Rose – Violet TST-2400NC
Tornado TBL-500W Electric Blender with Mill and Chopper, 600 Watt, 1.5 Liter – Black and White
Product information
Technical Details
| Brand | Tornado |
|---|---|
| Model Number | TBL-500W |
| Color | white |
| Package Dimensions | 37 x 32 x 21.8 cm; 2 kg |
| Capacity | 1.5 Liters |
| Power / Wattage | 600 watts |
| Voltage | 240 Volts |
| Material | Plastic |
| Number of Speeds | 2 |
| Special Features | Safety Lock |
| Item Weight | 2 Kilograms |
Tornado Tcme-100 Automatic Turkish Coffee Maker Designed – Black Brown
Product information
Technical Details
| Brand | Tornado |
|---|---|
| Model Number | TCME-100 |
| Color | multi |
| Package Dimensions | 30.6 x 26.7 x 23.7 cm; 2.1 g |
| Capacity | 4 Cups |
| Voltage | 220 Volts |
| Material | Stainless Steel |
| Special Features | Programmable, Removable Tank, Thermal, Timer, Water Filter |
| Item Weight | 2.1 g |