Filter by price
Filter by Brand
AKAIAKAI 2
BekoBeko 15
bissellbissell 5
black-deckerblack-decker 8
boschbosch 68
BraunBraun 11
DeLonghiDeLonghi 3
FreshFresh 63
HaierHaier 2
idoido 1
ihomeihome 2
KenwoodKenwood 6
koldairkoldair 4
lglg 59
MientaMienta 8
MoulinexMoulinex 1
okkaokka 4
PanasonicPanasonic 6
PhilipsPhilips 7
SamsungSamsung 14
SharpSharp 13
SmartSmart 2
SoniferSonifer 10
TefalTefal 2
TornadoTornado 30
ToshibaToshiba 2
VgrVgr 6
w-alaskaw-alaska 2
white-pointwhite-point 1
ZanussiZanussi 11
Top Rated
-
Toshiba TW-BJ90S2E(SK) Front Load Washing Machine , 8 kg , Silver
Rated 5.00 out of 519.799,00 EGPOriginal price was: 19.799,00 EGP.17.499,00 EGPCurrent price is: 17.499,00 EGP. -
Sokany 7x1 electric waffle sandwich maker with 7 multi use mold
5.499,00 EGPOriginal price was: 5.499,00 EGP.3.999,00 EGPCurrent price is: 3.999,00 EGP. -
Miral Royal 12-Piece Set by Fathy Mahmoud - Code 7
1.099,00 EGPOriginal price was: 1.099,00 EGP.799,00 EGPCurrent price is: 799,00 EGP.
Showing 121–132 of 395 results
Fresh Chest Freezer Matrix FDF-270, 200 Liters
Fresh Chest Freezer Matrix FDF-330, 255 Liters
Fresh Chest Freezer Matrix FDF-400, 334 Liters
Fresh Chopper 2 Liter 700 Watt CH-700
Product information
Technical Details
| Brand | Fresh |
|---|---|
| Color | black |
| Product Dimensions | 12 x 14 x 35 cm; 1.25 kg |
| Power / Wattage | 700 watts |
| Material | Plastic |
| Special Features | Anti-combustion Motor |
| Item Weight | 1.25 Kilograms |
Fresh Chopper 2 Liter 700 Watt CH-700
Product information
Technical Details
| Brand | Fresh |
|---|---|
| Color | black |
| Product Dimensions | 12 x 14 x 35 cm; 1.25 kg |
| Power / Wattage | 700 watts |
| Material | Plastic |
| Special Features | Anti-combustion Motor |
| Item Weight | 1.25 Kilograms |
Fresh Extra Aluminum Horizontal Deep Freezer, White, 145 Liters, FDF-190
Fresh Extra Stainless Steel Horizontal Deep Freezer, 165 Liters, FDF-220
Fresh Extra Stainless Steel Horizontal Deep Freezer, 255 Liters, FDF-330
Fresh fr-48ecco electric oven, 48 liters with grill, lamp and fan
Product information
Technical Details
| Brand | Fresh |
|---|---|
| Model Number | FR-48Ecco |
| Color | multi |
| Package Dimensions | 58.8 x 48.4 x 42.2 cm; 8 kg |
| Capacity | 48 Liters |
| Power / Wattage | 2200 watts |
| Special Features | Temperature Control |
| Item Weight | 8 Kilograms |