Filter by price
Filter by Brand
AKAIAKAI 2
BekoBeko 15
bissellbissell 5
black-deckerblack-decker 8
boschbosch 68
BraunBraun 11
DeLonghiDeLonghi 3
FreshFresh 63
HaierHaier 2
idoido 1
ihomeihome 2
KenwoodKenwood 6
koldairkoldair 4
lglg 59
MientaMienta 8
MoulinexMoulinex 1
okkaokka 4
PanasonicPanasonic 6
PhilipsPhilips 7
SamsungSamsung 14
SharpSharp 13
SmartSmart 2
SoniferSonifer 10
TefalTefal 2
TornadoTornado 30
ToshibaToshiba 2
VgrVgr 6
w-alaskaw-alaska 2
white-pointwhite-point 1
ZanussiZanussi 11
Top Rated
-
Toshiba TW-BJ90S2E(SK) Front Load Washing Machine , 8 kg , Silver
Rated 5.00 out of 519.799,00 EGPOriginal price was: 19.799,00 EGP.17.499,00 EGPCurrent price is: 17.499,00 EGP. -
Sokany 7x1 electric waffle sandwich maker with 7 multi use mold
5.499,00 EGPOriginal price was: 5.499,00 EGP.3.999,00 EGPCurrent price is: 3.999,00 EGP. -
Miral Royal 12-Piece Set by Fathy Mahmoud - Code 7
1.099,00 EGPOriginal price was: 1.099,00 EGP.799,00 EGPCurrent price is: 799,00 EGP.
Showing 193–204 of 395 results
Koldair Top-Load Freestanding Water Dispenser With Fridge, Type AF-Dig, Digital Screen, – Black
Product information
Technical Details
| Brand Name | Koldair |
|---|---|
| Model Info | Type A Black |
| Product Dimensions | 30 x 30 x 101 cm; 15 kg |
| Capacity | 3.2 Liters |
| Installation Type | Freestanding |
| Part Number | Type A Black |
| Color | Black |
| Access Location | Top |
| Wattage | 69 watts |
| Material Type | Acrylonitrile Butadiene Styrene (ABS), Aluminum, Metal, Plastic, Stainless Steel |
| Batteries Included? | No |
| Batteries Required? | No |
| Item Weight | 15 Kilograms |
Koldair Water Dispenser Bottom Load Type A-BL with Adavanced Functionality, Black
Product information
Technical Details
| Brand Name | Koldair |
|---|---|
| Model Info | Type A BL Black |
| Product Dimensions | 32 x 31 x 112 cm; 19 kg |
| Capacity | 3.2 Liters |
| Installation Type | Freestanding |
| Part Number | Type A BL Black |
| Color | Black |
| Access Location | Bottom |
| Wattage | 81 watts |
| Material Type | Acrylonitrile Butadiene Styrene (ABS), Aluminum, Metal, Plastic, Stainless Steel |
| Batteries Included? | No |
| Batteries Required? | No |
| Item Weight | 19 Kilogram |
Koldair Water Dispenser KWD CB Top-Load Freestanding Water Dispenser Two Taps Cold And Warm – Black
Product information
Technical Details
| Product Dimensions | 31 x 31 x 97 cm; 13 kg |
|---|---|
| Item Weight | 13 Kilograms |
| Warranty description | This product holds a 1 year manufacturer warranty from the date of purchase. You can contact the manufacturer/maintenance agent or Amazon for more details. |
| Batteries required | No |

Koldair KWD CB-Black Top-Load Freestanding Water Dispenser Two Taps Hot And Cold

Koldair Water Dispenser Top-Load Freestanding With Fridge, Two Taps Hot And Cold, Type AF – Silver
Product information
Technical Details
| Brand | Koldair |
|---|---|
| Model Number | Type AF Silver |
| Color | Silver |
| Product Dimensions | 30 x 30 x 101 cm; 20.25 kg |
| Capacity | 3.2 Liters |
| Power / Wattage | 81 watts |
| Material | Acrylonitrile Butadiene Styrene (ABS), Aluminum, Metal, Plastic, Stainless Steel |
| Item Weight | 20.2 Kilograms |
LG – GC-X257CQHS – InstaView Glass Door, 22.4 Cubic Feet
LG -Refrigerator GC-B257SLWL – UltraSleek Door, 23 Cubic Feet
LG 10KG Vivace Washing Machine, With AI Wash, AIDD technology
LG 10KG Vivace Washing Machine, With AI Wash, AIDD technology
LG 20/10 kg Frond Load Washing Machine & Dryrer, TurboWash & Turbo Clean Technology, AI DD Technology, Wifi Smart ThinQ, Steam – Essence Graphite F0Z8DRP24
LG 42 Liters Microwave Oven with Grill – MH8265DIS”Min
About this item
- Smart Inverter
- Even Heating
- Easy Clean Cavity
- Auto Cook
- Stable Ring