Filter by price
Filter by Brand
AKAIAKAI 2
BekoBeko 15
bissellbissell 5
black-deckerblack-decker 8
boschbosch 68
BraunBraun 11
DeLonghiDeLonghi 3
FreshFresh 63
HaierHaier 2
idoido 1
ihomeihome 2
KenwoodKenwood 6
koldairkoldair 4
lglg 59
MientaMienta 8
MoulinexMoulinex 1
okkaokka 4
PanasonicPanasonic 6
PhilipsPhilips 7
SamsungSamsung 14
SharpSharp 13
SmartSmart 2
SoniferSonifer 10
TefalTefal 2
TornadoTornado 30
ToshibaToshiba 2
VgrVgr 6
w-alaskaw-alaska 2
white-pointwhite-point 1
ZanussiZanussi 11
Top Rated
-
Toshiba TW-BJ90S2E(SK) Front Load Washing Machine , 8 kg , Silver
Rated 5.00 out of 519.799,00 EGPOriginal price was: 19.799,00 EGP.17.499,00 EGPCurrent price is: 17.499,00 EGP. -
Sokany 7x1 electric waffle sandwich maker with 7 multi use mold
5.499,00 EGPOriginal price was: 5.499,00 EGP.3.999,00 EGPCurrent price is: 3.999,00 EGP. -
Miral Royal 12-Piece Set by Fathy Mahmoud - Code 7
1.099,00 EGPOriginal price was: 1.099,00 EGP.799,00 EGPCurrent price is: 799,00 EGP.
Showing 277–288 of 395 results
Sonifer 3 in 1 Breakfast Maker , 7 Liter 1250 Watt , Black – SF-4004S
Sonifer Beard Trimmer, Dry – SF-9528, Black
Sonifer Electric Kettle , 1.8 Liter 1500 Watt , Silver Black – SF-2132
Sonifer Electric Oven , 38 Liter 1700 Watt , Black – SF-4044
Sonifer Electric Shaver Wet & Dry Silver Black – SF-9632
Sonifer SF-6098 Electric Grill 220-240V-50/60Hz 750W
| Color | Black |
| Brand Name | Sonifer |
| Item Dimensions D x W x H | 20D x 20W x 20H centimeters |
| Wattage | 750 watts |
| Item Weight | 1.2 Kilograms |
| Style | Modern |
| Voltage | 240 Volts |
| Number of settings | 6 |
| Warranty Type | limited warranty |
| UPC | 727156919184 |
Sonifer SF-6104 Sandwich Maker 750W, Red, SF-6104
| Special Features | Non Stick Coating |
| Color | Silver |
| Material | Metal |
| Brand Name | Sonifer |
| Item Dimensions D x W x H | 20D x 20W x 20H centimeters |
| Wattage | 750 watts |
| Item Weight | 1.2 Kilograms |
| Style | Modern |
| Manufacturer | Sonifer |
TEFAL Garment Steamer | Pro Style Care Garment Steamer |Steamer Clothes | 2000 Watts | IT8490M0
Product information
Technical Details
| Brand | Tefal |
|---|---|
| Model Number | IT8490M0 |
| Color | Black |
| Product Dimensions | 50.4 x 33.4 x 48.2 cm; 5.82 kg |
| Capacity | 1.3 Liters |
| Power / Wattage | 2000 watts |
| Material | Plastic |
| Item Weight | 5.82 Kilograms |
Tefal Pro Style 1 Garment Steamer , 1.5 Liter , 1700 Watt , Black – IT2461
TORNADO Electric Blender 500 Watt, 1.5 Liter, 2 Mills, Black BL500/2-Black
Product information
Technical Details
| Brand | Tornado |
|---|---|
| Model Number | BL500/2-BLACK |
| Color | Black |
| Product Dimensions | 29.21 x 2.79 x 14.73 cm; 3 kg |
| Capacity | 1.5 Liters |
| Power / Wattage | 500 watts |
| Voltage | 220 Volts |
| Material | Stainless Steel |
| Number of Speeds | 2 |
| Special Features | Portable |
| Item Weight | 3 Kilogram |
TORNADO Electric Oven 48 litre, 1800 Watt in Black Color With Grill and Fan TEO-48DGE(K)
Product information
Technical Details
| Brand | Tornado |
|---|---|
| Model Number | TEO-48DGE(K) |
| Color | Black |
| Product Dimensions | 45 x 53 x 36 cm; 11 kg |
| Capacity | 48 Liters |
| Power / Wattage | 220 |
| Material | Mixed Materials |
| Special Features | Temperature Control, Timer |
| Item Weight | 11 Kilograms |