Filter by price
Top Rated
-
Toshiba TW-BJ90S2E(SK) Front Load Washing Machine , 8 kg , Silver
Rated 5.00 out of 519.799,00 EGPOriginal price was: 19.799,00 EGP.17.499,00 EGPCurrent price is: 17.499,00 EGP. -
Title: Elegance in Every Detail.. The "Golden Dots" Set by Fathy Mahmoud
2.499,00 EGPOriginal price was: 2.499,00 EGP.1.499,00 EGPCurrent price is: 1.499,00 EGP. -
Sokany HB-8009 Air Fryer with Nonstick Pan for Frying, 5.0 Liters - Black and Grey (International warranty) - 220V supply voltage and 50Hz
4.335,00 EGPOriginal price was: 4.335,00 EGP.2.599,00 EGPCurrent price is: 2.599,00 EGP.
Showing all 6 results
Olympic electric – electric water heater – digital – hero turbo – 50 litres – 945105437
| Brand Name | Olympic |
| Capacity | 50 Liters |
| Power Source | Corded Electric |
| Item Dimensions W x H | 36W x 75H centimeters |
| Special Features | LED Display, Overheat Protection, Temperature Lock |
| Color | White |
| Wattage | 1500 watts |
| Voltage | 230 Volts |
| Item Weight | 22 kg |
| Style | Indoor Installation |
Olympic electric – electric water heater – digital – hero turbo – 50 litres – 945105437
| Brand Name | Olympic |
| Capacity | 50 Liters |
| Power Source | Corded Electric |
| Item Dimensions W x H | 36W x 75H centimeters |
| Special Features | LED Display, Overheat Protection, Temperature Lock |
| Color | White |
| Wattage | 1500 watts |
| Voltage | 230 Volts |
| Item Weight | 22 kg |
| Style | Indoor Installation |