Filter by price
Top Rated
-
Toshiba TW-BJ90S2E(SK) Front Load Washing Machine , 8 kg , Silver
Rated 5.00 out of 519.799,00 EGPOriginal price was: 19.799,00 EGP.17.499,00 EGPCurrent price is: 17.499,00 EGP. -
Title: Elegance in Every Detail.. The "Golden Dots" Set by Fathy Mahmoud
2.499,00 EGPOriginal price was: 2.499,00 EGP.1.499,00 EGPCurrent price is: 1.499,00 EGP. -
Sokany HB-8009 Air Fryer with Nonstick Pan for Frying, 5.0 Liters - Black and Grey (International warranty) - 220V supply voltage and 50Hz
4.335,00 EGPOriginal price was: 4.335,00 EGP.2.599,00 EGPCurrent price is: 2.599,00 EGP.
Showing 25–36 of 39 results
Philips Series 8000 Epilator Wet & Dry White – BRE710-01
Philips Series 8000 Epilator Wet & Dry White – BRE740-11
Philips Stainless Steel Electric Kettle , 1.7 Liter 2200 Watt , Stainless Steel – HD9357/12
Philips Steam Iron Azur 8000 Series, 3000W, SteamGlide Elite soleplate, No Burns, Auto Shut-off – DST8021/36
Philips Steamer 3000 Series with XL StyleBoard STE3180/30
Philips STH3010/70 Garment steamer 1000 Watt Green kills 99.9% Bacteria
Philips Turkish Coffee Machine – Traditional Flavor with Ember Cooking Function. 4-Cup Capacity. Overheating + Anti-Overflow Sensors. Touch Control Panel, Black (HDA150/60).
Product information
Technical Details
| Brand | Philips |
|---|---|
| Model Number | HDA150/60 |
| Color | black |
| Product Dimensions | 210 x 142 x 230 cm; 1.04 kg |
| Capacity | 4 Cups |
| Power / Wattage | 735 watts |
| Voltage | 220 |
| Material | Stainless Steel |
| Special Features | Auto Shut-Off, Thermal |
| Item Weight | 1.04 Kilograms |
Philips Turkish Coffee Maker Series 5000-735W, 4 cups capacity, Slow brew function, Ready indicator, Automatic shut-off, Black and bronze – HDA150/62
Product information
Technical Details
| Brand | Philips |
|---|---|
| Model Number | HDA150/62 |
| Color | Silver |
| Product Dimensions | 16.8 x 14.3 x 23 cm; 1.04 kg |
| Capacity | 4 Cups |
| Power / Wattage | 735 |
| Voltage | 220.0 |
| Material | Plastic |
| Auto Shutoff | Yes |
| Special Features | Slow Brew Function |
| Item Weight | 1.04 Kilograms |
Philips Viva Collection Hand Mixer – HR3740/11, Mixed Material
Product information
Technical Details
| Brand | Philips |
|---|---|
| Model Number | HR3740/11 |
| Color | White Colour |
| Product Dimensions | 11.2 x 21.2 x 21.2 cm; 1.27 kg |
| Power / Wattage | 400 watts |
| Voltage | 220 |
| Material | Plastic |
| Number of Speeds | 5 |
| Special Features | Turbo Boost |
| Item Weight | 1.27 Kilograms |