Filter by price
Top Rated
-
Toshiba TW-BJ90S2E(SK) Front Load Washing Machine , 8 kg , Silver
Rated 5.00 out of 519.799,00 EGPOriginal price was: 19.799,00 EGP.17.499,00 EGPCurrent price is: 17.499,00 EGP. -
Title: Elegance in Every Detail.. The "Golden Dots" Set by Fathy Mahmoud
2.499,00 EGPOriginal price was: 2.499,00 EGP.1.499,00 EGPCurrent price is: 1.499,00 EGP. -
Sokany HB-8009 Air Fryer with Nonstick Pan for Frying, 5.0 Liters - Black and Grey (International warranty) - 220V supply voltage and 50Hz
4.335,00 EGPOriginal price was: 4.335,00 EGP.2.599,00 EGPCurrent price is: 2.599,00 EGP.
Showing 37–39 of 39 results
Versuni Philips EP5447/90 Fully Automatic Espresso Machine, LatteGo Milk System, AquaClean Filter, Stainless Steel, 1500 W, Chrome
Product information
Technical Details
| Brand | Philips |
|---|---|
| Model Number | EP5447/90 |
| Color | Chrome |
| Product Dimensions | 50 x 48 x 30 cm; 10 kg |
| Capacity | 275 Grams |
| Power / Wattage | 1500 watts |
| Voltage | 230.0 |
| Material | Stainless Steel |
| Auto Shutoff | Yes |
| Special Features | Timer |
| Item Weight | 10 Kilograms |
Versuni Philips Toaster Daily Collection – 900W, Plastic, 2 Slots With Bun Warmer, 8 Settings, White – HD2581/01
| Brand Name | PHILIPS |
| Color | White |
| Material | Plastic |
| Item Dimensions D x W x H | 18.8D x 15.6W x 27.5H centimeters |
| Specific Uses For Product | Bread, Toast |
| Wattage | 830 watts |
| Slot Count | 2 |
| Special Features | Automatic Shut-Off, Cancel Function, Defrost Mode, High Lift Carriage, Warming Rack |
| Style | Modern |
| Item Weight | 1.07 kg |
ماكينة تحضير الإسبريسو الأوتوماتيكية بالكامل 3200 من السلسلة EP3246/70 فيليبس، 5 إعدادات قهوة متخصصة، نظام لبن لاتيه جو – فضي وأسود
Product information
Technical Details
| Brand | Philips |
|---|---|
| Model Number | EP3246/70 |
| Color | Silver |
| Product Dimensions | 9.68 x 14.61 x 17.05 cm; 8 kg |
| Capacity | 275 Grams |
| Power / Wattage | 1500 watts |
| Voltage | 230 Volts |
| Material | Metal |
| Special Features | Milk Frother |
| Item Weight | 8 Kilograms |