Filter by price
Filter by Brand
Top Rated
-
Toshiba TW-BJ90S2E(SK) Front Load Washing Machine , 8 kg , Silver
Rated 5.00 out of 519.799,00 EGPOriginal price was: 19.799,00 EGP.17.499,00 EGPCurrent price is: 17.499,00 EGP. -
Title: Elegance in Every Detail.. The "Golden Dots" Set by Fathy Mahmoud
2.499,00 EGPOriginal price was: 2.499,00 EGP.1.499,00 EGPCurrent price is: 1.499,00 EGP. -
Sokany HB-8009 Air Fryer with Nonstick Pan for Frying, 5.0 Liters - Black and Grey (International warranty) - 220V supply voltage and 50Hz
4.335,00 EGPOriginal price was: 4.335,00 EGP.2.599,00 EGPCurrent price is: 2.599,00 EGP.
Showing 25–36 of 45 results
Black & Decker Aof100-B5 Convection Oven Fryer, 12 Liter, 1500 Watt- Black Silver
Black & Decker CBM4 Coffee Grinder, 220V (Not for USA – European Cord), Brown
Product information
Technical Details
| Brand | BLACK+DECKER |
|---|---|
| Model Number | BD54958 |
| Color | Brown |
| Product Dimensions | 8.89 x 8.89 x 22.86 cm; 650 g |
| Capacity | 60 Grams |
| Power / Wattage | 150 watts |
| Voltage | 240 Volts |
| Material | Stainless Steel |
| Item Weight | 650 g |
Black & Decker Citrus juicer 600 ML CJ675-B5
Product information
Technical Details
| Brand | BLACK+DECKER |
|---|---|
| Model Number | CJ675-B5 |
| Color | White |
| Product Dimensions | 15.2 x 19.5 x 21 cm; 8.5 kg |
| Capacity | 600 Liters |
| Power / Wattage | 25 watts |
| Voltage | 220 Volts |
| Material | Plastic |
| Special Features | Portable |
| Item Weight | 8.5 Kilograms |
Black & Decker DCM25N-B5 Coffee Maker, Black – 1 Cup
Product information
Technical Details
| Brand | BLACK+DECKER |
|---|---|
| Model Number | DCM25N-B5 |
| Color | Silver |
| Product Dimensions | 19 x 12.2 x 13.4 cm; 800 g |
| Capacity | 125 Milliliters |
| Power / Wattage | 350 watts |
| Voltage | 240 |
| Material | Polypropylene, Porcelain |
| Auto Shutoff | Yes |
| Special Features | Programmable, Removable Tank, Thermal, Timer, Water Filter |
| Item Weight | 800 g |
Black & Decker DCM85-B5 900W Programmable Coffee Maker with LCD Display, 900 W
Product information
Technical Details
| Brand | BLACK+DECKER |
|---|---|
| Model Number | DCM85-B5 |
| Color | Black & Silver |
| Product Dimensions | 20.5 x 32 x 22.5 cm; 1.78 kg |
| Capacity | 1.5 Liters |
| Power / Wattage | 900 watts |
| Voltage | 240 Volts |
| Material | Acrylonitrile Butadiene Styrene, Metal |
| Auto Shutoff | Yes |
| Special Features | Permanent Filter, Programmable, Thermal, Timer, Water Filter |
| Item Weight | 1.78 Kilograms |
Black & Decker Digital Air Fryer, 1800W – 5.6L (AF625-B5 XL)
Product information
Technical Details
| Brand | BLACK+DECKER |
|---|---|
| Model Number | AF625-B5 |
| Color | black |
| Product Dimensions | 37 x 37 x 41.6 cm; 5.3 kg |
| Power / Wattage | 1800 watts |
| Voltage | 220 Volts |
| Material | Aluminum |
| Special Features | Temperature Control |
| Item Weight | 5.3 Kilograms |
Black & Decker Digital Dual Zone Air Fryer 1700W 4L+4L Capacity DZAF1700-B5
Product information
Technical Details
| Brand | BLACK+DECKER |
|---|---|
| Model Number | DZAF1700 |
| Color | multi |
| Product Dimensions | 43 x 35 x 40.5 cm; 7.63 kg |
| Capacity | 8 Liters |
| Power / Wattage | 1700 watts |
| Voltage | 240 Volts |
| Material | Aluminum, Plastic |
| Auto Shutoff | Yes |
| Special Features | Temperature Control |
| Item Weight | 7.63 Kilograms |
Black & Decker Manual Barista Pump Espresso Coffee Machine, Cappuccino, Latte Macchiato, Milk Frother, 1450W, Silver – ECM150-B5, by
Product information
Technical Details
| Brand | BLACK+DECKER |
|---|---|
| Model Number | ECM150 |
| Color | Silver |
| Product Dimensions | 40 x 24 x 37 cm; 4.5 kg |
| Capacity | 1 Liters |
| Power / Wattage | 1450 watts |
| Voltage | 240 |
| Material | Silver |
| Special Features | Milk Frother |
| Item Weight | 4.5 Kilograms |
Black & Decker Multifunction Stand Mixer , 1000W, 6L, 10 Speed, White – MKM100-B5
Product information
Technical Details
| Brand | BLACK+DECKER |
|---|---|
| Model Number | MKM100 |
| Color | White |
| Product Dimensions | 41 x 22.6 x 37.8 cm; 5.2 kg |
| Capacity | 6 Liters |
| Power / Wattage | 1000 watts |
| Voltage | 240 |
| Material | Plastic, Stainless Steel |
| Number of Speeds | 10 |
| Special Features | Removable Bowl |
| Item Weight | 5.2 Kilograms |
Black & Decker Solo Microwave Oven, 20 Litres,700W, 5 Power levels,Defrost Function and 35 minutes timer,255mm Glass Turntable,Uniform Cooking,Easy Clean Cavity,Black-MZ2005P-B5
8.999,00 EGPProduct information
Technical Details
| Brand | BLACK+DECKER |
|---|---|
| Model Number | 1 |
| Product Dimensions | 51.2 x 38.2 x 28.6 cm; 12.12 kg |
| Capacity | 20 Liters |
| Power / Wattage | 1050 watts |
| Material | Glass |
| Special Features | Defrost |
| Item Weight | 12.1 Kilograms |
Black & Decker Vertical Chopper With Glass Bowl – 400 W – GC430-B5-2 Years Warranty
Product information
Technical Details
| Brand | BLACK+DECKER |
|---|---|
| Model Number | GC430 |
| Color | Black |
| Package Dimensions | 32.2 x 21.2 x 17.7 cm; 1.5 kg |
| Power / Wattage | 400 watts |
| Material | Glass |
| Special Features | Safety Lock |
| Item Weight | 1.5 Kilograms |