Filter by price
Top Rated
-
Toshiba TW-BJ90S2E(SK) Front Load Washing Machine , 8 kg , Silver
Rated 5.00 out of 519.799,00 EGPOriginal price was: 19.799,00 EGP.17.499,00 EGPCurrent price is: 17.499,00 EGP. -
Title: Elegance in Every Detail.. The "Golden Dots" Set by Fathy Mahmoud
2.499,00 EGPOriginal price was: 2.499,00 EGP.1.499,00 EGPCurrent price is: 1.499,00 EGP. -
Sokany HB-8009 Air Fryer with Nonstick Pan for Frying, 5.0 Liters - Black and Grey (International warranty) - 220V supply voltage and 50Hz
4.335,00 EGPOriginal price was: 4.335,00 EGP.2.599,00 EGPCurrent price is: 2.599,00 EGP.
Showing 13–24 of 39 results
Sonifer Electric Kettle 1.8L 1600W – SF-2091
Sonifer Electric Kettle 15L 1650W – SF-2074
Product information
Technical Details
| Brand | Sonifer |
|---|---|
| Model Number | SF-2074 |
| Color | Silver |
| Product Dimensions | 30 x 30 x 35 cm; 2 kg |
| Capacity | 15 Liters |
| Power / Wattage | 1650 watts |
| Voltage | 2.2E+2 Volts (AC) |
| Special Features | Water Level Indicator |
| Item Weight | 2 Kilograms |
Sonifer Electric Orange & Citrus Juicer (SF-5517) 30W
Sonifer Electric Oven , 38 Liter 1700 Watt , Black – SF-4044
Sonifer Electric Shaver Wet & Dry Silver Black – SF-9632
Sonifer Epilator Dry White Rose Gold – SF-9551
Sonifer Facial Steamer, Black – SF-9745
Sonifer Rice Cooker , 6 Liter 900 Watt White – SF-4038
Sonifer Sandwich Maker 750 Watt Black – SF-6046
Sonifer SF-1016 12L AIR FRYER AC220-240V 50-60Hz 1800W – Black and silver
5.900,00 EGP| Brand | Sonifer |
|---|---|
| Model Number | SF-1016 |
| Color | Silver |
| Product Dimensions | 25 x 25 x 25 cm; 1 kg |
| Capacity | 12 Liters |
| Power / Wattage | 1450 watts |
| Voltage | 240 Volts |
| Material | Plastic |
| Special Features | Temperature Control |
| Item Weight | 1 Kilograms |
Sonifer SF-1028 LED Touch Control Screen Electric Air Fryer, 6.5 Liter Capacity
Product information
Technical Details
| Brand | Sonifer |
|---|---|
| Model Number | 6971184588667 |
| Color | Multicolor |
| Product Dimensions | 35 x 43 x 45 cm; 2 kg |
| Capacity | 6.5 Liters |
| Power / Wattage | 1500 watts |
| Voltage | 220 Volts |
| Material | Ceramic, Plastic |
| Special Features | LED Touch Control Screen, Multiple Presets, Window Design |
| Item Weight | 2 Kilograms |
Sonifer Sf-2102 Electric Water Kettle, 1.7 Liter, 1500 Watt – Purple
About this item
- Rapid Boiling Efficiency: Equipped with a powerful heating element, the Sonifer Electric Kettle ensures fast boiling times, making it perfect for your daily hot water needs, from morning coffee to evening tea.
- High-Quality Construction: Built with durable materials, this Sonifer Electric Kettle offers long-lasting performance and reliability, designed to withstand daily use in any kitchen environment.
- User-Friendly Design: Featuring an ergonomic handle, easy-to-read water level indicator, and a 360-degree swivel base, this kettle provides maximum convenience and ease of use for all your hot water preparations.