Filter by price
Top Rated
-
Toshiba TW-BJ90S2E(SK) Front Load Washing Machine , 8 kg , Silver
Rated 5.00 out of 519.799,00 EGPOriginal price was: 19.799,00 EGP.17.499,00 EGPCurrent price is: 17.499,00 EGP. -
Title: Elegance in Every Detail.. The "Golden Dots" Set by Fathy Mahmoud
2.499,00 EGPOriginal price was: 2.499,00 EGP.1.499,00 EGPCurrent price is: 1.499,00 EGP. -
Sokany HB-8009 Air Fryer with Nonstick Pan for Frying, 5.0 Liters - Black and Grey (International warranty) - 220V supply voltage and 50Hz
4.335,00 EGPOriginal price was: 4.335,00 EGP.2.599,00 EGPCurrent price is: 2.599,00 EGP.
Showing 25–36 of 39 results
Sonifer SF-5514 Hand Press Electric Juicer, 1L, 25W – White
About this item
- Equipped with two sizes of cones, big cone for oranges and small cone for lemons
- Designed with a plastic juicer spout that has the anti-drip function, can prevent dripping after juicing
- Comes with stainless steel housing, very durable
Sonifer SF-6074 Electric Grill and Electric Griddles 1500W
2.999,00 EGP| Color | Black |
| Brand Name | Sonifer |
| Item Dimensions D x W x H | 20D x 20W x 20H centimeters |
| Wattage | 1500 watts |
| Item Weight | 1.2 Kilograms |
| Style | Modern |
| Number of settings | 6 |
| Warranty Type | limited warrant |
Sonifer SF-6098 Electric Grill 220-240V-50/60Hz 750W
| Color | Black |
| Brand Name | Sonifer |
| Item Dimensions D x W x H | 20D x 20W x 20H centimeters |
| Wattage | 750 watts |
| Item Weight | 1.2 Kilograms |
| Style | Modern |
| Voltage | 240 Volts |
| Number of settings | 6 |
| Warranty Type | limited warranty |
| UPC | 727156919184 |
Sonifer SF-6104 Sandwich Maker 750W, Red, SF-6104
| Special Features | Non Stick Coating |
| Color | Silver |
| Material | Metal |
| Brand Name | Sonifer |
| Item Dimensions D x W x H | 20D x 20W x 20H centimeters |
| Wattage | 750 watts |
| Item Weight | 1.2 Kilograms |
| Style | Modern |
| Manufacturer | Sonifer |
Sonifer SF-6138 Waffle Maker 750W
Sonifer SF-7019 Kitchen 100W 5 Speed Electric Hand Mixer with Full Copper Motor, 2 Beaters, 2 Whisks Dough Hooks, Easy Clean
Sonifer SF-7034B 250 Watt Portable Electric Hand Mixer, Beige
Product information
Technical Details
| Brand | Sonifer |
|---|---|
| Model Number | 6942302803238 |
| Color | Beige |
| Package Dimensions | 46 x 10 x 10 cm; 1.31 kg |
| Power / Wattage | 250 watts |
| Material | Plastic, Stainless Steel |
| Special Features | heat, speed_control, height_adjustable, rechargeable |
| Item Weight | 1.31 Kilograms |
Sonifer SF-9076 household 220V high quality clothes portable with brush spare parts electric handheld garment steamer
Sonifer Sonfier SF-6078 Sandwich Maker 750W
| Color | Silver |
| Brand Name | Sonifer |
| Item Dimensions D x W x H | 20D x 20W x 20H centimeters |
| Wattage | 750 watts |
| Item Weight | 1.2 Kilograms |
| Style | Modern |
| Warranty Type | limited warranty |
| Manufacturer | Sonifer |