Filter by price
Top Rated
-
Toshiba TW-BJ90S2E(SK) Front Load Washing Machine , 8 kg , Silver
Rated 5.00 out of 519.799,00 EGPOriginal price was: 19.799,00 EGP.17.499,00 EGPCurrent price is: 17.499,00 EGP. -
Title: Elegance in Every Detail.. The "Golden Dots" Set by Fathy Mahmoud
2.499,00 EGPOriginal price was: 2.499,00 EGP.1.499,00 EGPCurrent price is: 1.499,00 EGP. -
Sokany HB-8009 Air Fryer with Nonstick Pan for Frying, 5.0 Liters - Black and Grey (International warranty) - 220V supply voltage and 50Hz
4.335,00 EGPOriginal price was: 4.335,00 EGP.2.599,00 EGPCurrent price is: 2.599,00 EGP.
Showing 37–39 of 39 results
Sonifer Stainless steel Electric Kettle , 2.5 Liter 1800 Watt , Black Stainless Steel – SF-2101
Sonifer Waffle Maker 750 Watt Black – SF-6134
Sonifer Waffle Maker, 750 Watt, Black – SF-6134 750 W SF-6134 black
| Plastic | |
| Product Length | 30 cm |
| Product Width | 30 cm |
| Capacity | 1 L |
| Model Number | SF-6134 |
| Colour Name | black |
| Product Height | 25 cm |
| Energy Used | Electric |
| Wattage | 750 W |
| Model Name | Sonifer Waffle Maker, 750 Watt, Black – SF-6134 |