Filter by price
Top Rated
-
Toshiba TW-BJ90S2E(SK) Front Load Washing Machine , 8 kg , Silver
Rated 5.00 out of 519.799,00 EGPOriginal price was: 19.799,00 EGP.17.499,00 EGPCurrent price is: 17.499,00 EGP. -
Kenwood Air Fryer , 8 Liter , 1700 Watt Black - GHF40BK
14.000,00 EGPOriginal price was: 14.000,00 EGP.9.999,00 EGPCurrent price is: 9.999,00 EGP. -
"Prestige" 12-Piece Collection by Fathi Mahmoud
1.099,00 EGPOriginal price was: 1.099,00 EGP.599,00 EGPCurrent price is: 599,00 EGP.
Showing 61–65 of 65 results
Kenwood ZJP00.000BK Electric Kettle International warranty
Product information
Technical Details
| Manufacturer | KENWOOD |
|---|---|
| Part number | ZJP00.000BK |
| Item Weight | 1 Kilograms |
| Product Dimensions | 24 x 18 x 16 cm; 1 kg |
| Item model number | ZJP00.000BK |
| Color | black |
| Material | Mixed |
| Voltage | 220 Volts |
| Wattage | 2200 watts |
| Item Package Quantity | 1 |
| Number Of Pieces | 1 |
| Batteries Included? | No |
| Batteries Required? | No |
Mini Chopper Easy Chop Quad Blade Chopper with 2 Bowls, Dual Speed, Mayonnaise Attachment, Ice Crushing, 500W Motor, Dishwasher Safe, Anti-Slip Base – International Warranty – CHP61.200WH
Product information
Technical Details
| Brand | Generic |
|---|---|
| Color | Multi-Colored |
| Product Dimensions | 40 x 16 x 32 cm; 1 kg |
| Power / Wattage | 500 watts |
| Material | Plastic |
| Auto Shutoff | No |
| Number of Speeds | 2 |
| Special Features | Ice Crushing |
| Item Weight | 1 Kilograms |
Stand Mixer with Blender, 5 Liters, 1400 Watts, Silver – KHH01.120SI
Product information
Technical Details
| Brand | Generic |
|---|---|
| Color | Silver |
| Item Weight | 5.8 kg |
| Capacity | 5 Liters |
| Power / Wattage | 1400 watts |
| Voltage | 240 Volts |
| Material | Stainless Steel |
| Noise Level | 14 dB |
| Special Features | Adjustable Speed Control |
| Item Weight | 5.8 Kilograms |
TORNADO Hand Mixer 400 Watt 5 Speeds Chopper White THM-400SS
KENWOOD Glass Chopper 500W Electric Food Chopper with 1.2L Glass Bowl (600ml working capacity), Dripper Pro, Quad Blade, Storage Lid, Dual Speed, Spatula, Ice Crush Function CHP62.400SI Silver
Product information
Technical Details
| Brand | Kenwood |
|---|---|
| Model Number | CHP62.400SI |
| Capacity | 0.6 Liters |
| Power / Wattage | 500 watts |
| Voltage | 240 Volts |
| Material | Glass |
| Number of Speeds | 2 |
| Special Features | Ice Crushing |
| Item Weight | 1 Kilograms |